Konečne víťazstvo

Renegade - Roda 1101 Bytča 4:9 (2:5)

Góly: R. Daniš 2, J. Škultéty 2, M. Hraboš 2, J. Puškár, P. Bologa, Ľ. Daniš

RODA 1101: D. Jancík/ I. Hraboš - P. Bučko, P. Bialoň, Ľ. Daniš, J. Puškár, R. Daniš, P. Bologa, M. Pobijak, J. Škultéty, M. Hraboš.

Druhý plný bodový zápis sa nám podaril až v 8. kole, keď sme porazili Renegade 9:4. Zápas sa nezačal pre nás najpriaznivejšie. Vo štvrtej minúte po faule Jakuba Škultétyho nasledoval pokutový kop, ktorým súper otvoril skóre zápasu. Onedlho bolo 2:0 pre Renegade, keď brankár David Jancík neodhadol svoje vybehnutie a súperov útočník ho prehlavičkoval. To bolo zo strany súpera na dlhé minúty všetko. Znížiť sa nám podarilo zásluhou Rada Daniša, ktorý svojou strelou prekvapil súperovho brankára. Vyrovnať sa nám podarilo zo šťastím, keď nastrelenú loptu od Mareka Hraboša si vrazil obranca do vlastnej brány. Obrat zariadil po priťuknutí od Ľuba Daniša, Jožo Puškár strelou od tyčky. Štvrý gól padol po peknej akcii Jakuba Škultétyho s Petrom Bologom, kde druhý menovaný rozvlnil siet. Na polčasových 5:2 pre Rodu 1101 dával Rado Daniš, po rýchlom individuálnom úniku. Do druhého polčasu sme nastupovali najmä stým, aby sme opäť nestratili sľubné vedenie. Mužstvo hralo veľmi dobre. Po pekných ukážkových akciách sme súperovi odskočili na 9:2. Mohli sme pridať aj ďalšie góly, ale dobré šance ostali nepremenené. V záverečnom vypustení sme inkasovali ešte dva krát, čím Renegade skorigovali svoju porážku na 4:9.

21.06.2012 19:17
V sobotu 7. júla 2012 sa uskutoční 9. ročník Majstrovstiev okresu Bytča. Samozrejme mužstvo Rody...