Švehlo/Bunker - Roda 1101 Bytča 7:4 (5:1)

Góly: J. Puškár 2, M. Hraboš 2

ČK: R. Daniš

RODA 1101: I. Hraboš - P. Bologa, P. Bučko, J. Puškár, R. Daniš, Ľ. Daniš, M. Hraboš

Vstup do zápasu nám vôbec nevyšiel. Už v 6. minút sme prehrávali 3:0 a to nebolo to najhoršie. Už v 15. minúte to vyzeralo na uterák, keď sme prehrávali 5:0. Do polčasu sa nám podarilo znížiť zásluhou Mareka Hraboša na 5:1. Do druhého polčasu sme nastúpili koncentrovanejšie, čo sa odrazilo aj na vývoji hry. Hrali sme lepšie a dá sa povedať, že sme boli lepším mužtsvom. Zásluhou dvoch prsných zásahov Joža Puškára bolo v 35. minúte znížené na 5:3. Zápas bol veľmi vyrovnaný. Rozhodnutie prišlo až v 44. a 45. minúte, ked súper rozhodol dvo presnými zásahmi na 7:3. Nám sa ešte podarilo znížiť zásluhou Mareka Hraboša na konečných 7:4. V úplnom závere sme amli možnosť o kozmetickú úpravu výsledku, ale pokutový kop Joža Puškár ostal nepremenený.

Roda 1101 Bytča - Norky team 3:8 (1:1)

Góly: P. Bologa 3

RODA 1101: I. Hraboš - P. Bučko, P. Bialoň, Ľ. Daniš, M. Hraboš, J. Puškár, M. Pobijak, P. Bologa

V nedeľu sme predviedli veľmi dobrý výkon. Zápas bol dlho vyrovnaný, rozhodnutie prišlo až desať minút pred koncom. Skóre zápasu otvoril Peter Bologa po peknej narážačke s Jožom Puškárom. Hralo sa hore dole obe mužstvá mali šance na góly, ale neúspešne. Súper sa podarilo vyrovnať tiež po peknej akcii. V polčase bolo teda 1:1. Klúčový moment sa udial hneď v úvode 2. polčasu, keď sa Norkám podarilo skórovať už v 12-tej sekunde druhého dejstva. Ked pridali Norky v 29. minúte na 3:1 zdalo sa byť rozhodnuté. Lenže my sme nezložili zbrane a 31. minúte sme po peknej ukážkovej akcii opäť znížili na rozdiel jedného gólu. Po druhý krát v zápase sa presadil Peter Bologa. Dlho to bolo vyrované, hra sa preleilval zo strany na stranu. V rozmedzí medzi 38. a 40. minútou sme tri krát inaksovali a bolo rozhodnuté. V 45. minúte zavŕšil Peter Bologa svoj hetrik, keď sme opäť predviedli peknú akciu. V závere sme ešte dva krát zbytočne inkasovali a nakoniec sa zápas skončil vysokým víťazstvom Noriek v pomere 8:3.

Za víkend sme odohrali dve veľmi dobre stretnutia s tými najlepšími. V nedeľu nás čaká posledný zápas zakladnej časti, keď nastúpime proti kvalitnému Pegonetu, výkop zápasu je o 14:00.

21.06.2012 19:17
V sobotu 7. júla 2012 sa uskutoční 9. ročník Majstrovstiev okresu Bytča. Samozrejme mužstvo Rody...