Dragons - Roda 1101 Bytča 5:3 (3:2)

Góly: J. Puškár 2, P. Bologa

ŽK: R. Daniš, M. Pobijak

RODA 1101: D. Jancík - P. Bialoň, Ľ. Daniš, R. Daniš, P. Bučko, M. Pobijak, J. Puškár, M. Hraboš, P. Bologa

Vo štvrtom kole sme opäť prehrali zápas ktorý sme mohli kludne aj vyhrať. Skóre zápasu mohol otvoriť Marek Hraboš, ale z dobrej pozície nenamieril presne. Čo sa nepodarilo nám, podarilo sa súperovi strelou k tyčke 1:0. O vyrovnanie sa postaral peknou strelou Jožo Puškár. Hra sa prelievala hore dole. O slovo sa opäť prihlásil súper, keď strelou cez dvoch našich obrancov dávali na 2:1. Tretí gól v našej svieti padol po šiestom úplne zbytočnom akumulovanom faule. Nezložili sme zbrane a v záverčnej minúte prvého polčasu sme zásluhou Petra Bologu z priameho kopu znížili na polčasových 2:3 z nášho pohľadu. Pre Peťa to bol už stý ligový gól v drese Rody 1101. V druhý polčas bol podobný tomu prvému. Vyrovnaná hra zo strany na stranu, ale dlho bez gólov. Víťazný gól dosiahol súper, až v 44. minúte stretnutia. Z nášho autu sa dostal súper do prečíslenia dvoch na jedného z čoho rezultoval avizovaný štvrtý gól v našej sieti. Piaty gól sme inkasovali po priamom kope, keď sme súperovi umožnili dorážať, až na tri krát. V posledných sekundách zápasu sa postaral svojim druhým gólom Jožo Puškár, o kozmetickú úpravu výsledku 3:5.

21.06.2012 19:17
V sobotu 7. júla 2012 sa uskutoční 9. ročník Majstrovstiev okresu Bytča. Samozrejme mužstvo Rody...