Piráti - Roda 1101 Bytča 1:4 (1:2)

Góly: J. Škultéty 2, J. Puškár, P. Bologa

ŽK: J. Puškár

RODA 1101: I. Hraboš - P. Bialoň, R. Daniš, Ľ. Daniš, J. Puškár, J. Škultéty, P. Bučko, P. Bologa, M. Hraboš.

Po prvý krát sa nám v MLMF PB podarilo vstúpiť do sezóny víťazstvom. Zápas sa pre nás začal vyvíjať dobre od samého začiatku. Hneď v 1. minúte nastrelil Jožo Puškár brvno. Už v 2. minúte ten istý hráč Jožo Puškár otvoril skóre zápasu, aj s prispením brankára Pirátov. Hralo sa dosť tvrdo, z čoho bolo výsledkom, že sme v 4. minúte mali už  3 akumulované fauly. Pirátom sa podarilo vyrovnať po priamom kope, ktorý Ivan Hraboš chytil, ale na dorážku bol už prikrátky. Do vedenia sme sa dostali po dobrej akcií. Po peknom pase od Rada Daniša sa lopta dostala na Pala Bučko, ktorý ju sklepol pre Petra Bologu a ten skóroval na 1:2 v náš prospech. Pre Petra to bol už 99 gól za naše farby. Nasledovalo dlhé čakanie na gól a ukážka nepremieňania šancí. Viac krát sme sa dostávali do rýchlich brejkov, či už dvaj na jedného, alebo traja na dvoch, no nedokazali sme tieto akcie zakončiť. Našťastie súper bol na tom podobne. Najväčšiu šancu mal Marek Hraboš, ktorý neprekonal z troch metrov ležiacého brankára. V polčase sme tak viedli 1:2. Druhý polčas bol podobný tomu prvému. Súper sa začal viac tlačiť dopredu, z čoho sa nám otvárala cesta na rýchle brejky. Rozhodnutie prišlo až v samom závere, keď sa dva krát presadil Jakub Škultéty. Najskôr dorazil strelu od Pala Bučka  a štvrtý gól dosiahol pri power play súpera z polovice ihriska.

Dôležité víťazstvo hneď na úvod. Najblišie sa stretneme v derby zápase proti Mikšovej united.

21.06.2012 19:17
V sobotu 7. júla 2012 sa uskutoční 9. ročník Majstrovstiev okresu Bytča. Samozrejme mužstvo Rody...