Roda 1101 Bytča - Mikšová united 3:4 (1:2)

Góly: R. Daniš, M. Hraboš, vlastný

ŽK: M. Hraboš

RODA 1101: D. Jancík - R. Daniš, P. Bialoň, J. Škultéty, J. Puškár, P. Bučko, P. Bologa, M. Hraboš

V druhom vystúpení v aktuálnej sezóny sa nám nepodarilo nadviazať na víťazný krok z pred dvoch týždňov a podľahli sme Mikšovej 3:4. Vstup do zápasu bol dobrý, už v 6. minúte sa po peknom pase od Petra Bialoňa ukážkovo "z voleja" presadil Rado Daniš. Mikšová vyrovnala a otočila vo svoj prospech behom necelej minúty. Do konca prvého polčasu sme si vypracovali viacero dobrých šancí, ale bez gólového zápisu. Najblišie sme k nemu mali po strele Petra Bologu, keď lopta už smerovala za čiaru Mikšovskej bránky, ale obranca stojací na čiare všetko zachránil. V polčase bolo teda 1:2. Do druhého polčasu sme vstupovali so snahou otočiť vývoj zápasu v náš prospech. Vyrovnať sa nám podarilo v 31. minúte zásluhou Mareka Harboša, ktorý sa presadil po nahrávke od Joža Puškár. Z remízového stavu sme sa dlho netešili, už v 34. minúte sa súper po rohu presadil a bolo 2:3 pre Mikšovú. V 44. minúte sa nám podarilo vyrovnať  aj s dávkou veľkého šťastia. Loptu vyviezol Jakub Škultéty, jeho strelu brankár ešte kryl, ale po nedorozumení sa v obrane si Mikšovci dali vlastenca. Bohužial už o minútu sme opäť prehrávali, keď sa súper presadil strelou z deviny na 3:4. Vyrovnať sa nám nepodarilo, najvačšiu šancu nato mal Jožo Puškár, ale výborný brankár súpera zlikvidoval jeho pokus.

Vyrovnaný zápas, ktorému by viac pasovala remíza. Na oboch stranách podržali brankári viac krát svoje mužstvá nad vodou. V bráne sa predstavil nováčik v tíme David Jancík, určite nesklamal. Najbližšie nás čakajú Dreváci s ktorými sa nám moc nedarí, ale každá séria sa raz končí.

21.06.2012 19:17
V sobotu 7. júla 2012 sa uskutoční 9. ročník Majstrovstiev okresu Bytča. Samozrejme mužstvo Rody...