Zbytočná prehra v 3. kole

Roda 1101 Bytča - Dreváci - PB 3:5 (2:2)

Góly: Ľ. Daniš 2, M. Hraboš

RODA 1101: A. Hrabovský - R. Daniš, P. Bialoň, P. Bučko, Ľ. Daniš, J. Puškár, P. Bologa, M. Hraboš, M. Pobijak.

V ďalšom vyrovnanom stretnutí sme ťahali za kratší koniec. V bráne sa po prvý krát v sezóne predstavil Adam "Šaňo" Hrabovský a na ihrisku Mišo Pobijak, chýbal nám náš najlepší strelec prebiehajúcej sezóny Jakub Škultéty.  V zápase sme viedli 1:0, 2:1 a aj 3:2, ale nedokázali sme to dotiahnúť do úspešného konca. Skóre zápasu otvoril strelou medzi nohy brankárovi Ľubo Daniš, ktorého krásne vysunul Mišo Pobijak. O vyrovnanie sa postaral najlepší hráč súpera Vicena, ktorého sme nechali pohodlne zakončiť zo 7 mestrov. Na 2:1 dával Marek Hraboš, ktorému nahrával Jožo Puškár. Náš náskok mohol viac krát narásť, ale ani jedna dobrá príležitosť sa neskončila gólom. To čo sa nepodarilo nám podarilo sa súperovi. Pri prechode do útoku sme  stratili loptu a z následného protiútoku bolo vyrovnané. Druhý polčas sme začali veľmi dobre. Zásluhou druhého gólu Ľuba Daniša sme sa dostali po tretí krát v zápase do vedenia, na 3:2. Zvrat v zápase prišiel behom necelej minúty, keď sa Drevákom podaril otočiť zápas v ich prospech na 4:3. Nám sa na tento moment, už nepodarilo odpovedať, naopak súper pridal piaty gól. Záver stretnutia sa niesol v našom dobíjaní súperovej bránky, ale Dreváci umnou hrou eliminovali našu  snahu, naopak mohli ešte pridať nejaký ten gól.

Odohrali sme ďalšie veľmi dobré stretnutie. Adam v bráne zachytal spoľahlivo, takisto aj mladík v tíme Mišo Pobijak odohral dobrý zápas. V útoku nám chýbalo trošku šťastia a pokoja v zakončení. Vlastnými chybami sme sa pripravili o ďalšie dôležité body do tabuľky. V ďalšom kole hráme proti kvalitným Dragons, ktorým patrí priečka hneď pod nami, čiže 12. miesto s rovnakým počtom bodov. Výkop zápasu je naplánovaný na nedeľu 2. decembra o 12.00 hodine.

21.06.2012 19:17
V sobotu 7. júla 2012 sa uskutoční 9. ročník Majstrovstiev okresu Bytča. Samozrejme mužstvo Rody...